ТОВ «ІІК «НОВА ТЕХНОЛОГІЯ»

займається виробничою та комерційною діяльністю з товарами і послугами спеціального і військового призначення в інтересах Міністерства оборони України, інших силових структур та інозамовників.

Прокрутіть, щоб дізнатись

ТОВ «ІННОВАЦІЙНО-ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ «НОВА ТЕХНОЛОГІЯ»

засноване з метою просування інноваційних продуктів та здійснення інжинірингових робіт у військовій сфері, розробки, виробництва, ремонту та модернізації військової колісної, гусеничної техніки та зброї, а також запасних частин, вузлів та агрегатів.

ТОВ «ІІК «НОВА ТЕХНОЛОГІЯ» має орендовані виробничі приміщення загальною площею понад 500 м2, володіє виробничим обладнанням, устаткуванням та транспортними засобами загальною кількістю понад 100 одиниць. На підприємстві працює висококваліфікований інженерно-технічний персонал.

ТОВ «ІІК «НОВА ТЕХНОЛОГІЯ» має власний патент на «Корисну модель бойового модуля», володіє майновими правами інтелектуальної власності на бойові модулі типу «ВОЛЯ» та на інші вироби військового призначення, а також використовує конструкторську, технологічну і експлуатаційну документацію на вироби військового призначення.

ТОВ «ІІК «НОВА ТЕХНОЛОГІЯ» готове за Вашим замовленням надати послуги з реалізації, розробки, виготовлення, ремонту та модернізації військової та спеціальної техніки або постачання необхідних запасних частин, вузлів та агрегатів до неї.

To top