ТОВ «ІІК «НОВА ТЕХНОЛОГІЯ»

займається виробничою та комерційною діяльністю з товарами і послугами спеціального і військового призначення в інтересах Міністерства оборони України, інших силових структур та інозамовників.

Прокрутіть, щоб дізнатись

Товариство з обмеженою відповідальністю «ІІК «НОВА ТЕХНОЛОГІЯ»

засноване у 2008 році з метою здійснення виробництва зброї та боєприпасів, розробки та виробництва колісної та гусеничної техніки для використання у військової сфері.

Основні напрями діяльності Компанії:

  • розробка, виробництво, реалізація, ремонт, модернізація та утилізація військової техніки та військового озброєння
  • ремонт складових та запасних частин, вузлів та агрегатів військової техніки;
  • реалізація, ремонт, утилізація та виробництво боєприпасів до військової зброї;
  • ремонт артилерійської техніки;
  • реалізація, розробка та виробництво пожежної техніки, протипожежного обладнання.

У Компанії працюють близько 50 спеціалістів, впроваджена міжнародна система якості, що відповідає стандарту ISO 9001-2015.

Науково-технічний, власне конструкторське бюро та виробнича-ремонтна база (площа основних виробничих цехів та дільниць становить біля 7 000 м2) забезпечують надання якісних послуг з виробництва, ремонту та модернізації  нових зразків військової техніки. Фахівці підприємства мають багаторічний досвід у проведенні капітальних ремонтів військової техніки, вузлів, агрегатів та двигунів до бронетанкової, інженерної та автомобільної техніки, базових шасі зенітно-ракетних комплексів, зенітних самохідних установок та самохідних артилерійських установок.

Ми пропонуємо нашим замовникам:

  • виробництво БТР 8х8, гусеничного БТР, легкого тактичного автомобіля 4х2 і 4х4; бойових модулів з 30 мм гарматою, 12,7 мм кулеметом у різних конфігураціях;
  • капітальний ремонт та модернізація Т-54/55, ПТ-76, 122 мм самохідних гаубиць 2C1, БМП-1, БМП-2, БМП-3, БТР-50, БТР-60, БТР-70, БТР-80, БРДМ-2, БРДМ-2РХ, МТ-ЛБ, МТ-ЛБу, ПЗМ-2, МТО, ЗіЛ-135ЛМ, БАЗ-5937 «Оса», ЗСУ-23-2 «Шилка»; автомобільної техніки;
  • капітальний ремонт двигунів типу В-2, В-6, В-46-6, В-55, В-59У, В-84, УТД-20, УТД-23, УТД-29, 5Д20-240, 5Д20-300, КамАЗ-7403, ГАЗ, ЯМЗ та ін., вузлів та агрегатів, ходової частини та електроспецобладнання.

Компанія «Нова Технологія» готова за Вашим замовленням надати послуги з розробки, виготовлення, технічного обслуговування, ремонту та модернізації військової та спеціальної техніки або постачання необхідного військового товару.

ISO англ
ISO укр
To top